KONST / Litografier / Grafiskt blad 14187004
nr 1418 7004
Daniel Vandinja
(f. 1973), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad 53/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.
Utrop:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:43:34
Daniel Vandinja
Läs mer om Daniel Vandinja